2009. június 25., csütörtök

Fogkefém-Mamánál


Tegnap vettük meg az első fogkefémet. Anya megmosta vele a 6 kis fogamat, nagyon tetszett... Nagyon jó rágcsikálni is. A fogmosással nem lesznek gondjaim.:)
Délután elmentünk a mamához, ott voltam amíg Apa és Anya elmentek vásárolni. Ott is fürödtem meg, mivel akkora eső volt, nem tudtunk elindulni haza. A 20 perces autóut haza 1 órás lett, mivel Zuglóban annyi eső esett, hogy mindenhol álltak az autók, nem bírtak elmenni a víztől. A harmadik útvonal lett aztán a jó, Újpalota felé. De hazaértünk s aztán folytattam az alvást amit az autóban elkezdtem.

2009. június 24., szerda

szép új cipő


Kaptam ma 1 szép új cipőt. Nike Little Lykin II, fehér-szürke-kék, tépőzáras. Ez az első zárt igazi cipőm, eddig csak kocsi cipőim voltak, no meg a szandálkám. Nagyon remélem, hogy kényelmes lesz. A cipőboltban jól bealudtam, így azt sem láttam, hogy anya melyiket válassza nekem. De nem lesz ez ám így mindig. Ha egy kicsit nagyobb leszek, azt kell megvenniük, amit én szeretnék, ami nekem a legjobban tetszik. hihihi:)

2009. június 22., hétfő

Kiruccanás Karcagra

A hétvégén Karcagon voltam. Az utat jól bírtam, bár visszafelé már nyűgösebb voltam. Voltunk minden felé, anyu nagypapám testvérénél kiscicákkal is játszottam. Ott voltak az unokái Kata és Levente, Ők is Budapesten laknak. Jól meghúzgáltam Levi haját, de nem szólt, jól tűrte.
De nagyon örültem, amikor haza jöttünk, itthon vagyok az igazi rosszcsont, sok idegen ember társaságát nem érzem még magam felszabadultan.

2009. június 16., kedd

8 hónapos vagyok


Tegnap voltam 8 hónapos. Már nagy csibész vagyok, izgek-mozgok s harapok is, s aztán nagyokat mosolygok. hihihi
Ma sokszor mondtam hogy mama-mama.

2009. június 11., csütörtök

Alma együttes


Nagyon szeretem az Alma együttest. Kedvencem a Minimax dal. Apa nem szereti, szerinte bugyuta. De a lényeg, hogy én élvezem...hihihi
Az alábbi linkre kattintva meghallgathatjátok.
http://www.almazenekar.hu/videogaleria.php?video=minimaxklip&sz=400&m=300

2009. június 9., kedd

autósülés


Megvan az új autós ülésem! Nagyon szép...:) Délelőtt hozta a futár. Remélem kényelmes lesz. és nem fogok benne üvölteni.

2009. június 5., péntek

5. fogacskám

Anya már látta, hogy lassan kibújik az 5. fogacskám is de nem gondolta volna, hogy ilyen gyorsan. Hamar kelltem tegnap (7,15) és nyügi is voltam de hát jött felül a fogam. Anya lekötött egész nap mindenféle játékkal, lehet ennek is köszönhető hogy 3x is aludtam. Délután ráadásul 1.5 órát, ami nagyon szokatlan tőlem. De mivel sokat pihentem, ki is bújt az a fogacska s remélem már nem kínoz tovább. Anya este bekente azért Dentinox géllel, hogy jobbat aludjak. :))))) Mostmár harapok ám. hihihi
Lilypie Third Birthday tickers