2009. szeptember 11., péntek

Dia meglátogatott-új játékot kaptam-újpesti piacon


MA aya barátnője Karcagról meglátogatott minket! Nagyon örült anya neki, én néztem rá a kis szemeimmel régen láttam már. Kaptam tőle 1 kis mesekönyvet, nagyon szeretem a könyveket. Nem is aludtam sokat, nehogy lemaradjak valamiről.:)
Dia tőlünk ment egy másik barátnőjéhez is, aki nem lakik tőlünk messze, csak Újpesten. Így mi is elkisértük őt egy darabig, újpest központba. Anyával elmentünk a piacra, vettünk Mancinéninek egy csokor virágot, hisz holnap Mária nap lesz, vettünkegy kis zöldséget, gyümölcsöt.
A buszhoz menet anya meglátta a Póni játékboltot, bementünk és megvette nekem a FP-os szerszámpadot! Nagyon tetszik, örülök hogy az enyém lett. Ezt szülinapomra kaptam, amolyan elő szülinapi ajándék!

2009. szeptember 10., csütörtök

sütisütés apának

Anyával ma sütit sütöttem apának, mivel ma van a szülinapja, jó sokadik, annyi éves amennyi anya.
Muffint sütöttünk, illetve anya sütötte de én is segítettem neki az etetőszékből. Kaptam én is fakanalat meg habverőt és én is kevertem kavartam, hogy minél hamarabb készen legyen. Készítettünk meggyeset és banánosat, hmm finomak lettek ám. Rózsás alakúak is lettek, mivel szilikonos rózsa alakú forma is volt! De apa azt mondta a hagyományos forma is ugyan olyan jó.
Boldog szülinapot apa! Sok puszi!

2009. szeptember 9., szerda

Panka, Ádám és Én-avagy 3 gyerekkel nem könnyű

Hétfőn anya 3 gyerekre vigyázott délután, Pankára és Ádámra és persze rám. Mi mentünk át Szilviékhez, mivel Ádám akkor még aludt, de ahogy Szilvi elment otthonról nem is sokkal később már fenn is volt. Nem akart kimaradni a mókából. Hárman hamar szétpakoltuk a játékokat. Anya játszott velünk de engem a kisszék és a játékház érdekelt a legjobban. Fel alá szaladgáltunk én is elfáradtam, de nagyon.

2009. szeptember 7., hétfő

Cipő Péteréktől



Szombaton Péter meglátogatott. Sajnos Irén rosszullét miatt nem tudott eljönni vele. Nagyon meg voltam szeppenve de azért feloldódtam, de sokat anya kezében voltam. Kaptam tőlük egy szép kis barna bőrcipőt, anyáék meg sok-sok igazi svájci csokit! (a svájci csoki az igazán finom!!!:) )
Legközelebb ha jönnek, remélem Irén is eljön.

2009. szeptember 2., szerda

ismét betegen

Sajnos megint beteg vagyok...és anya is. Hétfőn egész nap már nyűgös voltam és délután már a hasam is ment! Anya ekkor már sejtette hogy ezt a nyavaját Ádáméktól kaptam el. Este elaludtam s anya akkor lett rosszul. Tegnap mindketten nagyon nem voltunk jól hétfő éjjel sokat hánytam. A doktornénim le is jött hozzám illetve a játszón tartotta nekünk és Ádáméknak a rendelést mert a térdével volt valami, nem tudott volna feljönni a 3.-ra.
Remélem hamar vége lesz. Nemrég voltak Vandáék az erkélyről beszélgettünk velük már nmondja a nevem, hogy Báji..aranyos.

2009. augusztus 30., vasárnap

csibehaj


Mindenki a hajamat dicséri meg ahogy meglát! Hogy miért is? Még nem volt véágva a hajam s mostanra már nagyot nőt, főleg a fejem búbján...:) Úgy nézek ki vele mikor fújdogál egy kis szél mint a napos csibe!:) Nagyon aranyos!:) De nemsoká le lesz vágva így már nem fogják mondani, de jó a haja....:)

2009. augusztus 26., szerda

elmúlik a nyár

Most kezdődött a nyár s nemsoká vége is, mindjárt itt a Szeptember. Nagyon sok minden történt velem ez idő alatt de talán a legfőbb, hogy megtanultam járni!!!!:) Anya belegondolt ha most mennék jövő héten bölcsibe, nagyon sajnálná, de még van egy évünk! Nagyon szeretem a társaságot, a gyerekeket így szerintem nem lesz majd baj a beszokással. Anyu már most előre gondolkozik, hogy mit fogunk csinálni az ősszel és télen. Nézett már foglalkozásokat ahová szeretne elmenni velem, hogy ne itthon üljünk a lakásba. Szeretek kint rosszalkodni a szabadban...:) fiúból vagyok!:)
Zsófi, Anita és Lilla jövő héttől bölcsiben lesznek, Lili, Nóri és Panka meg óvodába megy így kevesebb pajtás marad.
Lilypie Third Birthday tickers