2010. október 20., szerda

szülinapi ajándékom

Ma meghozták a szülinapi ajándékomat, így mikor apa hazaért a munkából megkaptam azokat.
Kaptam egy Bob mesteres nyomdát (ez testszik a legjobban) s egy Thomasos rajzállványt ceruzákkal, zsírkrétával filccel és krétával. Az egyik oldalára a krétával rajzolhatok a másikra apapírt kell rögzíteni.
Kaptam még 2 Scamp-es bodyt is, ezek is nagyon szépek. :)
Nagyon köszönöm Apa és Anya!







2010. október 18., hétfő

szabadságon

A héten szabadságon vagyunk anyával, mert nem vagyok éppen a legjobban. tegnap délután nagyon nem voltam jól, kedvem se sok volt, így a héten a bölcsi kimarad.
Ma reggel elmentünk az újpesti gyerekrendelőbe a bőrgyógyászatra, mert elkapartam egy régen szerzett szúnyogcsípést. Nagyon nem akartam bemenni sőt majdnem hisztibe is fulladt a kedvem, majd szólítottak s nagyon tetszhetett a szőke hajú doktornéni mert csak néztem s néztem, köszöntem neki s puszit is küldtem amikor távoztunk.
Anyával játszottunk ma sokat de szinte fél óránként kérdezem:
-Apa? Apa?
Apa függő vagyok! :)

2010. október 17., vasárnap

betegen-vagy mégsem?

tegnap mamánál voltunk s ott nagyon ment a hasam és hánytam is. Este itthon is sikerült mindent összehánynom, de nem haragudtak anyáék, nagyon sajnáltak. Semmi más bajom nincs., a kedvem nagyon jó, csak néha megy a hasam és hányok, ha túl sokat iszom, ezt figyelte meg anya. Reggel is a tea kijött... Ha látnál, azt mondanád nincs ennek a gyerekenek semmi baja, de valahol mégis van. Most ezeket a gyógyszereket kapom: Béres csepp, Cebion csepp, Nurofen, Vincetoxicum, Hydrastatis canadensis, Fenistil csepp, a szokásos D-vitamin és ha szükséges de már nem Nasivin orrcsepp és Luuf balzsam a hátacskámra.
Holnap megyünk bőrgyógyászatra mer egy nyakoncsípést az arcomon nagyon elvakartam s a bölcsis doktornéni kérte, nézze meg egy bőrgyógyász.

2010. október 15., péntek

Már a második! :)


Ma lettem két éves! :) Jól eltelt az idő...
Reggel a bölcsibe vittem be piskóta tallérokat s a nagy öröm közepén anyának csörgött a telefonja 11,30-kor hogy lázas vagyok, megy a hasam és hánytam is. Apa azonnal jött értem, akkor már mindenki aludt a bölcsiben (12-órakor) s engem is úgy keltettek fel, de itthon még 2 órát aludtam. felkeltem s semmi bajom sem volt, nem is voltam lázas, anya is rohant haza s meglepődötten látta szerencsére, hogy kutya bajom sincs. Délután elmentünk a doktor nénihez, mert a bölcsis füzetembe bele kell hogy írja, hogy mehetek . kedden már elvileg újra elkezdhetem a bölcsit, de ha lesz valami bajom a hétvégén vissza kell mennünk.
Jó kis szülinap. Nagyon sok köszöntést kaptam, köszönöm mindenkinek!
És az ajándékom hol van? Anya egy internetes áruházban vásárolta meg s majd csak 20,-án szerdán szállítják ki, de én akkor is nagyon fogok neki örülni de nem árulja el addig hogy miket kapok...:)

2010. október 14., csütörtök

pancsi

Minden nap olyan jókat pancsolunk mostanában Anyával. Jön velem minden este a Gazda, a kedvenc bábum fürödni s mindenhonnan fejest ugrik a vízben aminek én nagyon örülök.
A habot is nagyon szeretem ahogy a lábammal csapkodok egyre több s több hab képződik. :)





2010. október 8., péntek

Niki az új barátnőm

Van egy új barátnőm, Ő Niki. nagyon szép és aranyos kislány. Apának a héten mondták a bölcsiben, hogy Niki nagyon barátkozna velem, de engem nem érdekel, mindig arrébb megyek ha közeledik, pedig nagyon szorgalmas, mert ahogy beérek a csoport szobába már kiabálja: - Bálint, Bálint!
Ma Anya jött értem de mi még uzsiztunk s együtt öltöztünk át Nikivel, akiért az anyukája már szintén jött. Anyutól kaptam egy Kinder Pinguit amit nagyon szeretek s adtam belőle Nikinek is s puszit is kapott tőlem.
A buszmegállóban mi vártuk a buszt s még ott is adtam neki egy puszikát, majd amikor Ő elment Vanda juthatott az eszemben, mert mondtam: -Vanda. Anya nagyot nevetett, hogy Ő nem Vanda, nem Vandát pusziltam meg! :)

2010. október 3., vasárnap



A héten folytatódott a hisztim s ahét közepén anya végre rájött mi is a baj forrása, a hiányzó 4 fogamból 3 kibújt valószínű ez volt a nagy probléma.
Tegnap mamánál voltam amíg Apa és Misi szétszedték a konyhát. nagyon jól éreztem magam Anitával és Mamával, sokat játszottunk, Anita ha átküldi a fotókat és videót akkor teszünk is fel ide. Busszal mentünk reggel el Mamához, bementünk a Bosnyákon a piacra majd Anyával este amikor jött értem haza buszoztunk
Ma nagyon sokáig aludtam magamhoz késest 8.15-kor keltem nagyot sétáltam és motoroztam délelőtt. Voltunk megnézni Domi kutyát és a másik kutyát akinek nem tudjuk a nevét, megnéztem Manci néni utcájában az útépítési gépeket is :)
Nagyon jó volt ez a hétvége is...De holnap már Hétfő...


Kutyus hol vagy?
Lilypie Third Birthday tickers