2010. november 13., szombat

zuhany vagy fürdőkád?

Ti zuhanyozni vagy fürdeni szerettek? Én mindkettőt! Itthon nekünk kádunk van de mamának zuhanykabinja van. Először nagyon féltem tőle, kínszenvedés volt megfürdenem de nem kellett sok idő s a kedvencem lett. HA bemegyek a Mama fürdőszobájába az első, hogy a zuhan ajtaját bezárom. Olyan jókat játszom benne, alig várom hogy ismét mamánél fürödjem.:)



2010. november 7., vasárnap

Végre itthon vagy!

Anya péntek este érkezett de én akkor már aludtam. Mamánál aludtunk, mert apa kiment elé a reptérre. reggel ahogy felébredtem nagyon örültem ám neki, kuncogtam, nevettem, végre anyukám itthon van.
kaptam tőle egy FP-os csavarhúzót ami beszél csehül és angolul, Ausztrál csoki, kis vakond dvd-t és kis vakond hűtőmágneseket. Egész hétvégén csak az új kis vakond mese a kedvenc s fogom a hűtőmágneseket s velük együtt nézzük a mesét.
Tegnap és ma délelőtt bandáztunk a Vandával, őt sem láttam egész héten.
Ma jön Misi, egy ideig itt fog lakni nálunk amíg az oktatása tart.

2010. november 4., csütörtök

Anya nélkül

Anya most Prágában van de már holnap este velem lesz végre. kedden korán reggel indult s majd csak holnap érkezik késő este. Apával minden nao helyzet jelentést írunk neki, mi történt velünk. Én jó fiú vagyok, minden nap keresem Őt s Apa mondja, anya dolgozik.
A héten volt az első szülői értekezlet is a bölcsiben, apa elment s addig Anita és Mama eljöttek vigyázni rám.
tegnap nem fogadtam szót s 10 percig ültem bünti széken, ami nagy nyomot hagyott bennem, mert ma csak elég volt megemlítenie Apának s már nem is voltam rossz, a hisztim elillant. :)
Anya hozol valamit nekem Prágából? Nekem a Kinder tojás is megteszi! :)
Várunk haza, siess nagyon!

2010. november 1., hétfő

a múlt hetünk

Az elmúlt hetünk gyorsan elszaladt. Ismét mentem a bölcsibe, apa vitt- apa hozott. Az új konyhánk is végre kész lett anya nagy örömére, nekem se annyira érdekes már, hogy a fiókokat nyissam egyfolytában hála.
Tegnap mamánál voltam, mert Anyáék elmentek szórakozni, csak a Shreket nézték meg az IMAX moziban. Mivel délelőtt még nagyszerű idő van, tegnap és ma déleőt is anyával jó nagyot sétáltunk, felfedeztem az ősz minden szépségét, érthetetlen, hogy miért vonz annyira lehullott száraz levél.
Délelőtt láttunk egy nagyon szép cicát nektek is tetszik biztos! Délután ha felkelek még kimegyünk egy kicsit mert anya reggel elutazik s csak pénteken este jön, amikor én már aludni fogok. Biztos hiányozni fog, de még csak azt tudom, hogy anya z égen fog repülni a repülővel.

Én és a kakaós csiga :)

A Motoros aki szereti a Túró Rudit!

Szeretnék egy cicát Apa, olyan aranyos...

falevelekkel

2010. október 24., vasárnap

party 2

Ma délután Laráék és Vandáék jöttek át hozzánk.
Lufikat fújtunk, anya készített finomságot és nagyon jól éreztük magunkat. Lara kapott tőlünk kegy Fifi babát ami angolul beszél, én kaptam tőlük egy nagyon jó állatos könyvet és egy világítós dínót. Vanda hozott nekem egy beszélő zenélő Bob mester figurát és egy Minimax-os Mondókák-gyerekdalok dvd-t. Micsoda hétvége ennyi ajándék.
Larának nagyon tetszett a csúszda, sokat csúszdáztunk rajta. Vanda krétázott, színeztünk, könyveztünk apával játszottunk.
remélem hamarosan megismétlünk egy ilyen játszós délutánt! Örülünk, hogy itt voltatok! :)









ahogy változtam...képekben

Így változtam az elmúlt egy év során:


13 hónap


14 hónap


15 hónap

16 hónap

17 hónap

18 hónap

19 hónap

20 hónap

21 hónap

22 hónap

23 hónap


:))))

2010. október 23., szombat

Szülinapi bulim

Ma tartottuk meg a 2. szülinapomat. Laciék, Misi és Györgyikéék sajnos nem tudtak eljönni de itt voltak velünk Palkó, Manci néni, mama, Anita és Erzsike.
Kaptam ajándékokat is : kis Vakond figurát, Bob mester laptopot, Dzsungel könyve kirakós könyvet, Gordon és James vonatokat.
Nagyon jól éreztem magam, jó kis délután volt.
Anita és Laci készítette el a tortámat ami mozdony volt. Jó nagy volt, ha Anita átküldi a képeket nektek is megmutatom:) Nagyon szépen el tudtam fújni a gyertyákat, 2x fújtam el annyira tetszett nekem. :) Vonatokat ki is próbáltuk, összeállítottunk egy nagy pályát s már a mozdonyok mentek is.
Holnap délután Laráék és Vandáék jönnek át hozzánk.











Lilypie Third Birthday tickers