2011. április 16., szombat

mosogatok

Tegnap segítettem Apának elmosogatni. Kis székre álltam s mint a nagyok mosogattam...:)


2011. április 15., péntek

Kis Bélánál

Végre el tudtunk menni anya barátnőjéhez Krisztiékhez Vácra. Rögtön megtaláltam Béla szobáját ahol a sok sok játék elvarázsolt. Szépen játszottam apával, Bélával bár 1x fellöktem, pedig anya elmondta nem lehet lökdösni Ő kisebb, mint én. kriszti nagyon szép kismama, a pocak már gömbölyödik! :)))
Remélem hamarosan megint együtt játszhatunk!




2011. április 9., szombat

Végre Mamánál

Tegnap végre már mehettem Mamához aludni, most már meggyógyult.
Anitától kaptam egy mozdonyt Billy-t, alig vártam, hogy a kezembe vehessem.
Nagyon jót játszottunk Anitával és Mamával, nagyon szeretek ott lenni.
Reggel Mama arra kelt fel, hogy nem vagyok mellette s a wc-ben már levettem a pizsamámat és a pelust s készültem pisilni. Ma délben jöttek Apáék értem, délután még ott aludtam s ahogy hazaértünk átmentünk Vandához, majd átjött hozzánk s tojásokat festett, gyurmázott, nekem nem nagy kedvem volt ma ilyenekkel ügyködni. Este még vonat pályát építettem most Apa altat, de nem akarok aludni...

Zoé megérkezett

Tegnap 12,10-kor megszületett Anya barátnőjének a kislánya Zoé. 2200gramm s még csak 48 cm, nagyon jól vannak annak ellenére, hogy csaknem 2 hónappal hamarabb érkezett!
Szívből gratulálunk Anyának, Dorinának és Zoli apának! :)))))

2011. április 8., péntek

alkotnak a gyerekek

Bálint nagyon szeret alkotni. Rajzolni, színezni, festeni vagy gyurmázni mindenre rögtön hajlandó.
Szerda este a játszótérről hazafelé feljött Vanda hozzánk gyurmázni.
Nyújtották a gyurmát, készültek csigák, gombák, Kis Vakond, a gyurma tégely tetejének a segítségével Pluto kutya, Mickey egér. Vanda haza sem akart menni, olyan jól érezte magát nálunk.
Mivel közeledik a Húsvét, a hétvégén tojásokat fogunk színezni, a múlt héten vettem papír tojásokat s azokat is kifesti a kis művészem! :)




2011. április 5., kedd

buszozás Anitával

Ma Anita jött értem, tegnap este megbeszélte Anyáékkal, hogy ma Ő hozna el a bölcsiből.
Nagyon örültem amikor megláttam, már uzsonnázni sem akartam, az uzsit út közben ettem meg. Hazáig buszoztunk, ez igazi élmény volt, mostanában nem ültem buszon.
Anya már otthon várt s meglepetése is volt nekem.
Kaptam egy Noddys ajándékot amiben volt egy Noddy-s mesekönyv, egy foglalkoztató füzet (ez jó lesz 1 év múlva)és egy Noddy figura.
Anita hozott nekem tejszeletet így ma délután mindenki a kedvemben járt.
Anyáékkal bújócskáztunk, majd Anitával játszottunk amíg Apáék kimentek a Cora-ba.
Nagyon jó volt veled haza jönni Anita (IT-nek nevezem pár hete, hogy miért azt nem tudja senki), máskor is gyere értem!




Mi van benne, nyissuk ki! :)

2011. április 2., szombat

végre tavasz

Végre itt a ó idő, bár reggelente még hideg van de délutánra már szinte nyárias az idő. Most már a bölcsibe is minden nap kimegyünk az udvarra s ha haza jövünk akkor is még lenn maradunk Anyával vagy Apával.
A héten kaptam egy új motort, mert már az előző kicsi és tönkre ment. Ezekkel a nagy motorokkal csak egy baj van, hogy a hátsó kerekei hatalmasak, így amikor hajtja a gyerek hozzáér a lába.
A héten s a múlt héten nem mentem Pénteken Mamához, mert beteg, pedig már úgy várja Ő is és Anita is, hogy menjek végre.
Tegnap elmentünk Anyával a Coraba, hogy Apát ne zavarjuk az angol tanulásba. Hazafelé Csaba, Erik apukája épp a pincében a felújítási munkálatok után maradt káoszt takarította s lenn csibészkedtem vele. Kaptam tőle egy dinós sisakot, a héten a motor mellé akartunk is venni, de a Gulliverben nagyon nem volt választék. Köszönöm szépen!
Este a Füles és Bob mester barátomra is fel kellett adni...:)



Nézd az új sisakom...:)






A kis felfedezők

barátok
Lilypie Third Birthday tickers