Bálint kicsinek egyáltalán nem volt jó alvó, most viszont fúrhatnak is mellette nem ébred fel.
Reggel 6.40-kor szoktam ébreszteni ez nagyon nehezen szokott menni majd a bölcsiben alszik 1-1,5 órát. Este 10-10.30 között aludt el eddig, de most rá szokunk a korábban fekvéshez. Tegnap simán vette az akadályt már 8.30-kor a szobájában könyveztünk, buszoztunk. Kb 9.30 felé már aludt a kis drága s egyszer sem kelt fel. :) Vannak időszakok amikor viszont 3-4-szer is felriad éjszaka, azok a nem szeretem éjjelek.
Ma alig tudtam kihozni a szobájából s még a kanapén is vissza vissza aludt, pihentette még a szemét. Reményeim szerint sikerülni fog 9 óra felé elaludni minden nap s így még egy film is belefér Apával.:)
Ti mennyit alszotok?
2011. május 17., kedd
2011. május 15., vasárnap
Biatorbágyon
Tegnap elmentünk Biatorbágyra Erzsikéhez s meglátogattuk Orsi szüleit is Magdi nénit és Gyula bácsit. Az út nem volt túl izgalmas így elaludtam. Orsiéknál volt kakas, tyúkocska, kutya s cica is. 2 tojást éppen akkor tojtak a tyúkok Laci kivette nekem s nagy örömmel mutattam Magdi néninek aki nekem adta a friss tojásokat. :)
A kutyaház tetszett a legjobban ahová be is bújtam s én voltam a kis kutya:))))
Erzsikéhez felmentünk a hegyre ott ebédeltünk nagyon nagyon finomat. A szomszéd telken 8-10 páva is volt nagyon szépek voltak, egy nagy madár szépen ki is nyitotta a tollait. Mamával az összes veteményt meglocsoltuk addig Apáék el tudtak szökni az outlet centerbe. 5 órakor keltett fel Apa, nagyon jót is aludtam.
Nagyon jó kis napunk volt, a szabadban nagyon jókat játszottam, jól el is fáradtam.

Bálint a kis kutyus :)

kertben mindennel játszottam

Apával a kertben

kertészkedem

Anyával

pávák a szomszédban
A kutyaház tetszett a legjobban ahová be is bújtam s én voltam a kis kutya:))))
Erzsikéhez felmentünk a hegyre ott ebédeltünk nagyon nagyon finomat. A szomszéd telken 8-10 páva is volt nagyon szépek voltak, egy nagy madár szépen ki is nyitotta a tollait. Mamával az összes veteményt meglocsoltuk addig Apáék el tudtak szökni az outlet centerbe. 5 órakor keltett fel Apa, nagyon jót is aludtam.
Nagyon jó kis napunk volt, a szabadban nagyon jókat játszottam, jól el is fáradtam.
Bálint a kis kutyus :)
kertben mindennel játszottam
Apával a kertben
kertészkedem
Anyával
pávák a szomszédban
2011. május 14., szombat
az új buszom
Tegnap elmentünk Mamához, hogy ott alszom, de mivel Anita nem volt jól Anya nem engedte hogy ott maradjak még a délutáni alvás előtt hazajöttünk. Bementünk a Minimanóba ahol a képeken is létható csuda jó csuklós buszt választottam. :)
Egész délután vele játszottam s még este az ágyba is bevittem.
Most keltem fel s már a kezemben tartom az új buszomat! :)

Egész délután vele játszottam s még este az ágyba is bevittem.
Most keltem fel s már a kezemben tartom az új buszomat! :)
mosoly
A gyerek mosoly a legszebb a világon.
Csütörtökön a játszó téren is nagyon jól éreztem magam, majd utána átmentem még Vandához ahol Ancsa megmutatta melyik dal tetszik a Vandának most a legjobban.
Gumimaci...:) Önfeledten táncoltunk rá, Anya azt hitte, hogy levideózza de valahogy mégse jött össze. Ha Ancsáéktól megkapjuk a videót felteszem...:)


Csütörtökön a játszó téren is nagyon jól éreztem magam, majd utána átmentem még Vandához ahol Ancsa megmutatta melyik dal tetszik a Vandának most a legjobban.
Gumimaci...:) Önfeledten táncoltunk rá, Anya azt hitte, hogy levideózza de valahogy mégse jött össze. Ha Ancsáéktól megkapjuk a videót felteszem...:)
2011. május 10., kedd
Anya bibi nélkül
Ma lekerült a gipszem, hurrá....:) A lábam most színpompás sárga-zöld-lila. Tudok sétálni talán holnap vagy holnap után már Bálinttal le is tudok menni. Biztos nagyon örülne neki! :)
esti mese
2011. május 8., vasárnap
a héten történtek képekben
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)