2013. július 12., péntek

dinnye...dinnye...dinnye....:)

Ha nyár akkor dinnye...Görög s nem a sárga...Imádom...:) Gyerekkoromban apukámmal mentünk a piacra dinnyéért s kerestük a tökéletes dinnyét-a mézédeset-nagyot-formásat. Minden alkalommal én voltam a tesztelő, akkor még lehetett lékelni. Idén nyáron nagy sikere van itthon a görög dinnyének...:) Behűtve milyen finom is...:)Nyami-nyami...most is van a hűtőben, minden nap...:) Vannak akik a dinnyét is egy faragatlan szobornak tekintik s nézzétek milyen csodákat faragnak belőle...:)

nyári ovi

Egyre nehezebben indulunk el reggel, de sajnos még 1 hétig muszáj. Elfáradt...kb 50 gyerek jár még oviba s egész nap kinn vannak, kinn reggeliznek, kinn ebédelnek... A héten 3 napot ment oviba, az elmúlt 2 napot Mamánál töltötte...:) NAgyon örült neki! De már csak 1 hét s aztán 1 hét Mama s aztán a megérdemelt pihenés...10 nap munka még...ezt már valahogy kibírjuk!:)))

2013. június 30., vasárnap

lego művészet

Van olyan lány, nő aki csuda jó lego dolgokat tud építeni??? Én nem tudok ilyesmit s az ismerős lányok, anyák sem a környezetemben. Ez valami fiús dolog..nekik nagyon megy...:))) Ilyen szuper dolgokat is lehet legoból készíteni.
..:))

2013. június 22., szombat

Sziget Eye-azaz 65 m magasan a városban:)))

Ma délelőtt Anitával Bálint elment meglepetés útra...:) metro, kis földalatti-szerintem már önmagában ez is izgalmas volt a kis drágámnak...Az Erzsébet téren lévő Sziget eye -ra ültek fel, ami 65 m magas.:) A képeket elnézve nagyon jól érezte magát Bálint, szerencsés fiú, hogy ilyen szerető keresztanyukája van!:)))

2013. június 20., csütörtök

mire nem jó az erkély:)))

A héten pár délután átjött Vanda s pancsoltak az erkélyen a kis pancsoló medencében...:) Nagyon tetszett nekik, s persze utána a jégkrém!:)))

nyári szünet

Véget ért az ovi s az iskola s elkezdődött a nyár...Bálintnak még egy hónap a nyári szünetig sajnos mi nem tudok itthon lenni egész nyáron vele, így ügyeletes oviba van. Most a mi ovink az ügyeletes s egész nap kint vannak sz árnyékos udvaron...:))) Iszonyat hőség van, de a gyerkőcök jól érzik magukat az ovi udvarán. A héten Vanda is ott van így minden reggel sietünk, sőt ma be kellett menni a boltba s venni Dörmi kis mackót, hogy Vandának vigyen.:)))
Lilypie Third Birthday tickers