2013. július 22., hétfő
2013. július 12., péntek
dinnye...dinnye...dinnye....:)
Ha nyár akkor dinnye...Görög s nem a sárga...Imádom...:)
Gyerekkoromban apukámmal mentünk a piacra dinnyéért s kerestük a tökéletes dinnyét-a mézédeset-nagyot-formásat. Minden alkalommal én voltam a tesztelő, akkor még lehetett lékelni.
Idén nyáron nagy sikere van itthon a görög dinnyének...:) Behűtve milyen finom is...:)Nyami-nyami...most is van a hűtőben, minden nap...:)
Vannak akik a dinnyét is egy faragatlan szobornak tekintik s nézzétek milyen csodákat faragnak belőle...:)
nyári ovi
Egyre nehezebben indulunk el reggel, de sajnos még 1 hétig muszáj. Elfáradt...kb 50 gyerek jár még oviba s egész nap kinn vannak, kinn reggeliznek, kinn ebédelnek...
A héten 3 napot ment oviba, az elmúlt 2 napot Mamánál töltötte...:) NAgyon örült neki! De már csak 1 hét s aztán 1 hét Mama s aztán a megérdemelt pihenés...10 nap munka még...ezt már valahogy kibírjuk!:)))
2013. június 30., vasárnap
lego művészet
Van olyan lány, nő aki csuda jó lego dolgokat tud építeni??? Én nem tudok ilyesmit s az ismerős lányok, anyák sem a környezetemben. Ez valami fiús dolog..nekik nagyon megy...:)))
Ilyen szuper dolgokat is lehet legoból készíteni...:))
2013. június 22., szombat
Sziget Eye-azaz 65 m magasan a városban:)))
Ma délelőtt Anitával Bálint elment meglepetés útra...:) metro, kis földalatti-szerintem már önmagában ez is izgalmas volt a kis drágámnak...Az Erzsébet téren lévő Sziget eye -ra ültek fel, ami 65 m magas.:) A képeket elnézve nagyon jól érezte magát Bálint, szerencsés fiú, hogy ilyen szerető keresztanyukája van!:)))
2013. június 20., csütörtök
mire nem jó az erkély:)))
A héten pár délután átjött Vanda s pancsoltak az erkélyen a kis pancsoló medencében...:) Nagyon tetszett nekik, s persze utána a jégkrém!:)))
nyári szünet
Véget ért az ovi s az iskola s elkezdődött a nyár...Bálintnak még egy hónap a nyári szünetig sajnos mi nem tudok itthon lenni egész nyáron vele, így ügyeletes oviba van. Most a mi ovink az ügyeletes s egész nap kint vannak sz árnyékos udvaron...:)))
Iszonyat hőség van, de a gyerkőcök jól érzik magukat az ovi udvarán. A héten Vanda is ott van így minden reggel sietünk, sőt ma be kellett menni a boltba s venni Dörmi kis mackót, hogy Vandának vigyen.:)))
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)



.jpg)
.jpg)