2013. augusztus 11., vasárnap
kovászos uborka
Még sosem készítettem de remélem olyan lesz, mint az Anyukámé. Kedden meg is kóstoljuk...alig várom...:)
Idén a piacon többször vettem már de sesem volt az igazi.
Királyrét
Szerdán kirándulni voltunk Királyréten. Kisvasúttal mentünk Verőcéről, a gyerekeknek nagyon tetszett. Az erdőben sétáltunk, felmásztunk jó magasra, játszótereztünk, hajtányoztunk-jól elszaladt az idő.
hőség...medence
Eszméletlen meleg volt a héten, de mi Ancsáéknál a nyaralóban elviselhető volt a medencében....)))
A gyerekek remekül érezték magukat, 2 kiscica is van a telken így az udvaron ugráltak egész nap...:)
2013. augusztus 3., szombat
Holiday-Balatonlelle
Gyorsan eltelt, túl gyorsan. Csodálatosan szép időnk volt. Rengeteget fürödtünk, jókat ettünk-ittunk, voltunk Zalakaroson is, kártya partiztunk-dominóztunk...:)
1 hét Mama
Július utolsó hetét Mamával töltöttem, Anya még dolgozott. Sok jó játszóra elmentünk, hamar elszaladt az a hét is...:)
30
Anya 30 éves lett lassan 2 hete. Nagyon finom 2 emeletes tortát készített magának/nekünk. AZ alja házi csokikrémes a felső része mascarpones citromkrém volt...A barátnője Móni másnap egy nagy tál Tiramisut hozott...huuu...nagyon finom volt!:))))
Anyának gyurmából készítettem egy képet aminek nagyon örült!:)))
2013. július 22., hétfő
Vakáció elkezdődött
Végre! Nagyon várta már Bálint s végre eljött a 2013 Vakáció is. Ezen a héten még Mamázik aztán 3 hét velem....:) Hurrá...:)
Úton reggel mamához!:)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)