2013. augusztus 11., vasárnap

kovászos uborka

Még sosem készítettem de remélem olyan lesz, mint az Anyukámé. Kedden meg is kóstoljuk...alig várom...:) Idén a piacon többször vettem már de sesem volt az igazi.

Királyrét

Szerdán kirándulni voltunk Királyréten. Kisvasúttal mentünk Verőcéről, a gyerekeknek nagyon tetszett. Az erdőben sétáltunk, felmásztunk jó magasra, játszótereztünk, hajtányoztunk-jól elszaladt az idő.

hőség...medence

Eszméletlen meleg volt a héten, de mi Ancsáéknál a nyaralóban elviselhető volt a medencében....))) A gyerekek remekül érezték magukat, 2 kiscica is van a telken így az udvaron ugráltak egész nap...:)

2013. augusztus 3., szombat

Holiday-Balatonlelle

Gyorsan eltelt, túl gyorsan. Csodálatosan szép időnk volt. Rengeteget fürödtünk, jókat ettünk-ittunk, voltunk Zalakaroson is, kártya partiztunk-dominóztunk...:)

1 hét Mama

Július utolsó hetét Mamával töltöttem, Anya még dolgozott. Sok jó játszóra elmentünk, hamar elszaladt az a hét is...:)

30

Anya 30 éves lett lassan 2 hete. Nagyon finom 2 emeletes tortát készített magának/nekünk. AZ alja házi csokikrémes a felső része mascarpones citromkrém volt...A barátnője Móni másnap egy nagy tál Tiramisut hozott...huuu...nagyon finom volt!:)))) Anyának gyurmából készítettem egy képet aminek nagyon örült!:)))

2013. július 22., hétfő

Vakáció elkezdődött

Végre! Nagyon várta már Bálint s végre eljött a 2013 Vakáció is. Ezen a héten még Mamázik aztán 3 hét velem....:) Hurrá...:)
Úton reggel mamához!:)
Lilypie Third Birthday tickers