2010. augusztus 29., vasárnap
2010. augusztus 28., szombat
egy két mondat
A héten mamánál voltam, jól elvoltunk de mindig nagyon várom a hétvégét, hogy itthon lehessek. Anya szerdán nem is volt Pesten, céges napjuk volt Visegrádon így csak csütörtök este láttam legközelebb. Szerdától kezdődik a bölcsi, Hétfőn és Kedden Vandánál leszek, vele kezdtem a nyarat s vele is fejezem be.
2010. augusztus 22., vasárnap
7 végénk képekben
2010. augusztus 20., péntek
a délelőttünk
A mai délelőtt nagyon hamar elrepült anyával, pedig nagyon korán keltem. 5 óra körül már menni akartam ki a nappaliba, de nem hagyta anya, próbált vissza altatni, majd átmentünk az Ő hálójukba a nagy ágyra ott egy kicsit elszenderegtem de fél hétkor úgy gondoltam ennyi elég volt az alvásból.
Anya kitakarított s megfőzött amíg én meséztem majd lementünk motorozni, megnéztük a tyúkocskákat, vittünk Vezér kutyának finomságot, majd elmentünk megnézni Manci nénit és Dominót is. Manci néni hozott kekszet Dominak , amit mindig én adok neki oda.
Mivel mostanában nem szoktam buszozni mindig buszozni akarok s most is. Vártuk a buszt s vártuk majd megérkezett elmentünk a végállomásig majd fordult is vissza. Nagyon örültem, hogy anya most elvitt buszozni, adtam is a puszikat neki,:)
nagyon jó délelőttünk volt végre itthon...
Anya kitakarított s megfőzött amíg én meséztem majd lementünk motorozni, megnéztük a tyúkocskákat, vittünk Vezér kutyának finomságot, majd elmentünk megnézni Manci nénit és Dominót is. Manci néni hozott kekszet Dominak , amit mindig én adok neki oda.
Mivel mostanában nem szoktam buszozni mindig buszozni akarok s most is. Vártuk a buszt s vártuk majd megérkezett elmentünk a végállomásig majd fordult is vissza. Nagyon örültem, hogy anya most elvitt buszozni, adtam is a puszikat neki,:)
nagyon jó délelőttünk volt végre itthon...
2010. augusztus 15., vasárnap
köszöntés
Ma délután felköszöntöttük Vandát.
Delelőt együtt játszottunk lenn a ház előtt, sikerült jó koszos lennem, anya és Ancsa csak nevettek rajtam, majd ahogy hazaértünk az első volt, hogy lezuhanyoztam.
Délután én vittem Vanda ajándékát, nagyon vigyáztam, hogy el ne ejtsem.
Még be se értük a lakásba Vanda már bontotta volna a csomagot. :) De én is bontani akartam, én is segíteni szerettem volna s segítettem is.
nagyon örült a könyvnek és a babának is és a tegnap kapott ajándékait is megmutatta nekünk, majd jót játszottunk. :)




Delelőt együtt játszottunk lenn a ház előtt, sikerült jó koszos lennem, anya és Ancsa csak nevettek rajtam, majd ahogy hazaértünk az első volt, hogy lezuhanyoztam.
Délután én vittem Vanda ajándékát, nagyon vigyáztam, hogy el ne ejtsem.
Még be se értük a lakásba Vanda már bontotta volna a csomagot. :) De én is bontani akartam, én is segíteni szerettem volna s segítettem is.
nagyon örült a könyvnek és a babának is és a tegnap kapott ajándékait is megmutatta nekünk, majd jót játszottunk. :)
2010. augusztus 11., szerda
szülinapos Vanda!
Vanda a kis barátnőm holnap 2 éves lesz. Előre is nagyon sok boldog szülinapot kívánunk neki. :)))
Holnap nem bír anya itt megemlékezni róla, azért ír ma, most!
Tegnap vett anya egy gyönyörű könyvet, igazi kis csajos s ma Mamától haza felé jövet bementünk a Minimanóba valami játékért még. Az elképzelés gyurma volt, de apa azt mondta, azt ne mert mivel Vanda mindent megrág azt is meg a karja majd kóstolni. Így erre a kis babára a kutyákkal esett a választásunk.
Szerintem ez nagyon jó kis ajándék, szerintetek?
A könyv érdekessége hogy 20 db figurát tartalmaz amely mágneses s a könyv lapjaira bárhová tehetőek. Marcinál látunk ilyet, csak Verdásban. Verdás sajnos most nem volt a könyvesboltba így 2 másik könyvet kaptam tegnap.

Holnap nem bír anya itt megemlékezni róla, azért ír ma, most!
Tegnap vett anya egy gyönyörű könyvet, igazi kis csajos s ma Mamától haza felé jövet bementünk a Minimanóba valami játékért még. Az elképzelés gyurma volt, de apa azt mondta, azt ne mert mivel Vanda mindent megrág azt is meg a karja majd kóstolni. Így erre a kis babára a kutyákkal esett a választásunk.
Szerintem ez nagyon jó kis ajándék, szerintetek?
A könyv érdekessége hogy 20 db figurát tartalmaz amely mágneses s a könyv lapjaira bárhová tehetőek. Marcinál látunk ilyet, csak Verdásban. Verdás sajnos most nem volt a könyvesboltba így 2 másik könyvet kaptam tegnap.
2010. augusztus 9., hétfő
ki kér kekszet?
Tegnap délután meglátogattuk Palkót. Györgyike vidéken volt, Szilvi és Peti pedig strandon. Vittünk vonatokat is nekem, hogy tudjak mivel játszani.
Árcsi nagyon jó hangulatban volt, folyton simogattatta magát, de azért anyáék nem akarták, hogy én simizzem, mert véletlenül megharap.
Palkó hozott nekünk kekszet de nem akartam enni, annál inkább hordtam neki, hogy egyél még egy kicsit Palkó. :) Pedig nem is ízlett neki, de én csak vittem s vittem neki.
nekik is van Kisvakondjuk, olyan mint az enyém s őt is megetettem keksszel.:)

Árcsi


Árcsi nagyon jó hangulatban volt, folyton simogattatta magát, de azért anyáék nem akarták, hogy én simizzem, mert véletlenül megharap.
Palkó hozott nekünk kekszet de nem akartam enni, annál inkább hordtam neki, hogy egyél még egy kicsit Palkó. :) Pedig nem is ízlett neki, de én csak vittem s vittem neki.
nekik is van Kisvakondjuk, olyan mint az enyém s őt is megetettem keksszel.:)
Árcsi
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)