2011. február 27., vasárnap

az elmúlt pár napunk

Szerdán már Mamánál aludtunk, mert reggel Anya utazott Siófokra, s így Apának reggel nem kellett vinnie Mamához. Most jöttünk sak haza délelőtt. Apa Péntek reggel befeküdt a Kórházba, kivették a manduláját, Anya pedig Péntek délután jött.
Szombaton Mamával elmentek a piacra, majd Anyának el kellett mennie egy kicsit dolgozni s aztán rohant be Apához a kórházban. Ebédre haza jött s el is altatott majd Mamával ismét bementek Apához. Mama autójával mentek hogy Apa autóját hazahozza Anya.
Tegnap este Anitával visszanéztük a 2 hete készül videókat rólam, nagyon nevettem magamon! :) Ha megkapjuk feltöltöm, szerintem nektek is tetszeni fog. Ma reggel Anya elment Apáért s együtt haza is jöttünk. Nagyon jó volt Mamáéknál, de azért itthon a legjobb!

2011. február 23., szerda

Hőemelkedés

Anya és Apa már kifelé jönnek a betegségből én meg sajnos még most megyek bele. Hétfő éjjel hőemelkedésem volt így tegnap mamánál voltam, Anyának muszáj volt dolgoznia mennie s délben lázam is volt már.
Este és most reggel is csak hőemelkedésem van, de Anya elvisz a doktor nénihez.
Ma már mamánál alszunk, mert Anya holnap utazik reggel Siófokra Apa meg reggel befekszik a Szent László Kórházba, kiveszik a manduláját. Anya majd csak Péntek este jön, jól el leszek én mamával!:))))
remélem nem leszek ennél betegebb...

2011. február 18., péntek

Díj



Szeretném megköszönni Mártikáéknak (http://martikababa.blogspot.com/) a díjat, amit kaptunk! :)))

Szabályok!
1. Írj egy bejegyzést, amelyben közzé teszed a Liebster-blog képet, és másold be ezt az útmutatót.
2. Linkeld be annak a személynek a blogját, akitől a díjat kaptad, és hagyj nála egy hozzászólást, hogy elfogadod a díjat, és add meg a bejegyzésed elérhetőségét.
3. Ezután gondolkodj el, melyik az a 3-5 blog, amelyiknek tovább szeretnéd adni a díjat, linkeld be őket a bejegyzésedbe, és értesítsd őket egy hozzászólásban a jelölésről. (Ezt nem tartom be egészen, de nem is én lennék... XD)
4. Tehetséges kezdő blogolókat részesíts előnyben, ne olyanokat jelölj, akiknek több 100 követője van.


Kik az én jelöltjeim? Lássuk:

1, Laura-Míra
2, Mészarosemese
3, Szőnyiland

Még egyszer köszönjük!!!!

első farsangom

Tegnap tartottuk a bölcsiben a farsangot.
Anya izgatottan készült rá, készített nekem Túró Rudi jelmezt. nekem annyira nem tetszett nem nagyon értettem mi ez a farsang s a bölcsiben is rá kellett beszélni, hogy vegyem fel. Volt sok sok finomság, ettünk-ittunk s táncoltunk a Melinda dadus is táncolt velünk...:)
Jövőre már biztos tudom, miről is szól a farsang.
Más! Anya és Apa nagyon betegek. tegnap Anya nem is tudott értem jönni, nem ment le láza, arcüreg gyulladása van, Hétfőn még csak vírus fertőzésként indult. Apa is csatlakozott aztán Anyához, ma már nem is tudott menni dolgozni.
Ma Anya elhozott Mamához, hogy el ne kapjam tőlük ezt a kedves kis bacit vagy bacikat. Amióta Ribomunil immunerősítőt szedem látjátok, nekem semmi bajom! :)




2011. február 16., szerda

hóesés

Reggelre esett egy kis hó s én ilyenkor nagyon szeretek apának segíteni az autót letakarítani.
A bölcsibe minden reggel integetünk a gyerekekkel Anyának és Apának s Anya szerint olyan édesek vagyunk...:)

plusz egy ajándék

Először is köszönöm mindenkinek aki gondolt rám névnapom alkalmából!
Tegnap Vanda is átjött s hozott nekem pez cukorkát tigrises kinyomóval (hirtelen meg is ettük ketten a 10 db cukorkát :))) ) és vastag színes ceruzákat. A ceruzát ki is próbáltuk, apával közösen kezdtünk el rajzolni. Vanda haza sem akart menni, jól érezte magát.



2011. február 13., vasárnap

Névnapi ajándékok

Ma Mama és Anita és kicsit később Palkó is átjöttek felköszönteni, holnap lesz a névnapom.
Apáéktól kaptan take n play-es Edwardot és elektromos Jamest, Anitától elektromos henryt, mamától Mavist a diselt és Palkóéktől homokozó készletet.
Mindenkinek NAGYON NAGYON KÖSZÖNÖM! :)
Nagyon örültem az összes ajándéknak, bárcsak minden nap Karácsony, szülinap és névnap lenne...:)
Anyának jobbolust kívánok, elég ramatyul van...





Lilypie Third Birthday tickers