A következő címkéjű bejegyzések mutatása: 7vége. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: 7vége. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. szeptember 26., vasárnap

hisztis nap

Anyáék szerint ma nagyon nem önmagam voltam, viccelődtek is rajta, mit ehettem, hogy egész nap hisztis vagyok?
Délelőtt elvittek a Bauhausba, pedig én nem akartam menni. Szinte már üvöltöttem a boltba így kijöttünk a boltból s néma csöndben hazamentünk. Tudtam, hogy valami nagyon rosszat műveltem de ez a hiszti otthon is folytatódott...majd egyszer csak átcsapott önfeledt autózásba.
De mivel Apáék nagyon akartam menni délután vásárolni így megint útnak indultunk s ismét nem tetszett. S miért ne a Praktikerben nem volt az amit akartak, így a Bécsi úti áruházba kellett elmennünk. Ott rohangáltam, anya alig bírt velem. Mint 2 Duracell nyuszi egyben...:)nem tudták miért pörgök ennyire. Itthon aztán mint egy jó kisfiú elvoltam most meg alszom.
Holnap bölcsi szerintetek lesz kedvem reggel menni?

2009. november 1., vasárnap

Anita hörcsöge




Ma délután, miután felébredtem elmentünk megnéztük mamát. Tettem vettem, rosszalkodtam nála. Sütött palacsintát s ettem is belőle. Anita szobáját kifejezetten nagyon szeretem, ott annyi minden nézni való van. Van neki egy hörcsöge, ami egy akváriumban lakik. Mivel az akvárium a földön van, így mindig észre is veszem. A höri eddig nagyon félt mindentől, de most elő merészkedett a kókuszdió odújából s jól megnéztem magamnak. Jól megdögönyöztem volna...ha lehetne...:)
De majd egyszer...:)
Lilypie Third Birthday tickers