A következő címkéjű bejegyzések mutatása: hőség. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: hőség. Összes bejegyzés megjelenítése

2009. július 15., szerda

9 hónapos vagyok

Ma már 9 hónapos vagyok. Nagyon eltelt az idő. Nagyon meleg van remélem, hogy a születés napomon nem lesz ilyen tomboló hőség. Októberben már jó hűvös lesz. De azért jól viselem, többet iszom és kevesebbet vagyunk a szabadban. De ha ki is megyünk fényvédő krémmel mindig beken anya.

2009. július 1., szerda

The summer is here!


Itt a nyár már egy ideje, és egyre melegebb van. Itt a harmadikon kezd hőség lenni a lakásban, mindig izzadok, ilyenkor anya megtörölget, beszór hintőporral de még így is meleg kiütések jönnek ki a bőrömön. Próbál itatni is, szegényke már mindent kipróbált de nem mindig akarom elfogadni az inni valót.
Mivel már elég régóta ilyen jó meleg van, így délelőtt is lemegyünk sétálni ill. délután is. Tegnap sokáig aludtam így fél hét felé tudtunk lemenni. Kb 20 perc után hírtelen zuhogni kezdett s minden gyerek a legközelebbi kapualjba menekült. Jó kis móka volt. :)
Lilypie Third Birthday tickers