A következő címkéjű bejegyzések mutatása: maci park. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: maci park. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. április 16., szombat

Maci parkban

Ma délelőtt Lauráékkal elmentünk a veresegyházi maci parkban.
Ahogy odaértünk biztos ismerős lehetett a hely, megláttam a kis mozdonyt s rögtön odafutottam. Anya vett mézet s nagyon jó volt etetni a macikat. Kis lusták a macik, mert 10 cm-t sem akartak megtenni, hogy megkapják a mézet! :) Láttunk farkasokat és hosszú orrú kis macikat is. A kilátó mindkettőnknek nagyon tetszett majd a játszótéren jót játszottunk.
Hazafelé mind a ketten bealudtunk az autóba.

Lara...:)))

Nagy maci

Apa nyakában

A nagy fakanállal


Larával

Apával

Nézd anya a macikat...




2010. június 21., hétfő

Medve park

Tegnap délután elmentünk Veresegyházára megnézni a macikat. Délelőtt szerettünk volna menni, jöttek volna Dorináék is velünk de nagyon borús volt az idő, nem mertünk elindulni.
Anyáék már jártak itt, így tudták mit hol lehet megnézni. A macik nagyon nagyok voltak e nagyon aranyosak. Megnéztük a farkasokat is, hirtelen az egész falka kerítéshez jött ahogy megérezték az embereket. kaptam csavaros fagyit s jót játszottam az ottani játszótéren. A farkasok gondozó bácsija jó néhány kis farkast is megmutatott, olyanok voltak mint a kis kutyák... A bejáratnál nagyon rendes volt a bácsi, mert korhatár nélkül mindenkinek 300Ft a belépő, de nekem nem kellett fizetni belépő jegyet.











Lilypie Third Birthday tickers