Imádom a vizet! Nyárom a strandon amikor párszor kimentünk nagyon jól éreztemmagam, de itthon a kádban is jó pancsizni. Vannak fürdős játékaim, hogy a fürdőszobában eltöltött idő még kellemesebb legyen, de a vízbe mindíg kérem a tusfürdőmet, a flakonnal.
Anyáék felváltva fürdetnek, apával jobban szeretek fürödni, akkor jó hosszan elnevedgélünk a kádban, s pancsizom s ütöm a vizet amíg apa is vizes nem lesz!:)
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: pancsi. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: pancsi. Összes bejegyzés megjelenítése
2009. december 4., péntek
2009. július 16., csütörtök
elfáradtam de nagyon...
ma reggel ahogy felkeltünk mentünk is Káposztásra Alexékhoz. Mivel ilyen nagy melegek vannak már, így ilyen korai délelőtti időt választottunk a találkára. Alex nagyon nagyot nőtt mióta nem láttam, izeg mozog Ő is, mint én, mászok mindenre nagyon aranyos.
Tőlük ahogy eljöttünk kimentünk Ádám nagyszüleihez Árpádföldre. kertes házuk van udvarral így nekik medence van felállítva. Lilla is ott volt Zsuzsival az anyukájával. Nagyot pancsiztunk, csúzdáztunk a medencébe nagyon élveztem...:) Hazafelé már az autóban elaludtam, úgy elfáradtam.
Jó lenne anya nekünk is egy kertes ház kicsi kis kerttel, ahol nekünk is lenne medence ahol annyit pancsizhatnék amennyi jól esne.
Tőlük ahogy eljöttünk kimentünk Ádám nagyszüleihez Árpádföldre. kertes házuk van udvarral így nekik medence van felállítva. Lilla is ott volt Zsuzsival az anyukájával. Nagyot pancsiztunk, csúzdáztunk a medencébe nagyon élveztem...:) Hazafelé már az autóban elaludtam, úgy elfáradtam.
Jó lenne anya nekünk is egy kertes ház kicsi kis kerttel, ahol nekünk is lenne medence ahol annyit pancsizhatnék amennyi jól esne.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)


