A következő címkéjű bejegyzések mutatása: sapka. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: sapka. Összes bejegyzés megjelenítése

2009. október 3., szombat

tegnap új sapkákat kaptam


Tegnap délután elmentünk újpestre a Spárba. Mivel nagyon nagy volt a sor a pénztárnál, anyával mi kimentünk amíg apa sorban állt. Bementünk addig a Kenguruba. Mindig talál nekem itt valami szépet anyu, most két szép kis sapit kapta. Az egyik átmeneti, a másik már téli. nektektetszik? SZép-szép csak aza baj hogy nagyon nem szeretem a sapkát! :9
Lilypie Third Birthday tickers