A következő címkéjű bejegyzések mutatása: unokahugim. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: unokahugim. Összes bejegyzés megjelenítése
2011. március 25., péntek
kislány...:)
Ma végre kiderült, hogy Orsi és Laci babócája kislány! Gratulálunk! Unoka húgom fog születni Augusztusban, végre lesz kivel játszani majd Mamánál. Bár közel 3 évvel lesz fiatalabb, de majd én megtanítom Mamánál minden csibészségre, hogyan kell takarítani a hörcsög helyét, hogy a mama tűzhelyéhez nem szabad közel menni, mert az forró, a szuper játszótéren majd vigyázok rá s együtt csúszhatunk le majd a csúszdán! De jó lesz! :))))
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)