2011. április 17., vasárnap

az első biciklim

Ma amíg aludtam Apa elment nekem a biciklimért, az első biciklimért!
Délután felébredtem mondta Anya hogy vár egy meglepetés s Apa behozta a biciklit. Rögtön ráültem s próbálgattam az előszobában de aztán nem tetszett. Lementünk sétálni de a biciklire nem akartam ráülni. A játszón Vanda már ott volt s s rögtön a biciklimre akart ülni ment is egy kört majd én is akartam. 1 kört Vanda 1 kört én mentem. Haza már a biciklimen jöttem Apa tolt rajta. remélem hamar megtanulok rajta menni...:)

a biciklim :)



Vanda a biciklimmel

2011. április 16., szombat

Maci parkban

Ma délelőtt Lauráékkal elmentünk a veresegyházi maci parkban.
Ahogy odaértünk biztos ismerős lehetett a hely, megláttam a kis mozdonyt s rögtön odafutottam. Anya vett mézet s nagyon jó volt etetni a macikat. Kis lusták a macik, mert 10 cm-t sem akartak megtenni, hogy megkapják a mézet! :) Láttunk farkasokat és hosszú orrú kis macikat is. A kilátó mindkettőnknek nagyon tetszett majd a játszótéren jót játszottunk.
Hazafelé mind a ketten bealudtunk az autóba.

Lara...:)))

Nagy maci

Apa nyakában

A nagy fakanállal


Larával

Apával

Nézd anya a macikat...




mosogatok

Tegnap segítettem Apának elmosogatni. Kis székre álltam s mint a nagyok mosogattam...:)


2011. április 15., péntek

Kis Bélánál

Végre el tudtunk menni anya barátnőjéhez Krisztiékhez Vácra. Rögtön megtaláltam Béla szobáját ahol a sok sok játék elvarázsolt. Szépen játszottam apával, Bélával bár 1x fellöktem, pedig anya elmondta nem lehet lökdösni Ő kisebb, mint én. kriszti nagyon szép kismama, a pocak már gömbölyödik! :)))
Remélem hamarosan megint együtt játszhatunk!




2011. április 9., szombat

Végre Mamánál

Tegnap végre már mehettem Mamához aludni, most már meggyógyult.
Anitától kaptam egy mozdonyt Billy-t, alig vártam, hogy a kezembe vehessem.
Nagyon jót játszottunk Anitával és Mamával, nagyon szeretek ott lenni.
Reggel Mama arra kelt fel, hogy nem vagyok mellette s a wc-ben már levettem a pizsamámat és a pelust s készültem pisilni. Ma délben jöttek Apáék értem, délután még ott aludtam s ahogy hazaértünk átmentünk Vandához, majd átjött hozzánk s tojásokat festett, gyurmázott, nekem nem nagy kedvem volt ma ilyenekkel ügyködni. Este még vonat pályát építettem most Apa altat, de nem akarok aludni...

Zoé megérkezett

Tegnap 12,10-kor megszületett Anya barátnőjének a kislánya Zoé. 2200gramm s még csak 48 cm, nagyon jól vannak annak ellenére, hogy csaknem 2 hónappal hamarabb érkezett!
Szívből gratulálunk Anyának, Dorinának és Zoli apának! :)))))

2011. április 8., péntek

alkotnak a gyerekek

Bálint nagyon szeret alkotni. Rajzolni, színezni, festeni vagy gyurmázni mindenre rögtön hajlandó.
Szerda este a játszótérről hazafelé feljött Vanda hozzánk gyurmázni.
Nyújtották a gyurmát, készültek csigák, gombák, Kis Vakond, a gyurma tégely tetejének a segítségével Pluto kutya, Mickey egér. Vanda haza sem akart menni, olyan jól érezte magát nálunk.
Mivel közeledik a Húsvét, a hétvégén tojásokat fogunk színezni, a múlt héten vettem papír tojásokat s azokat is kifesti a kis művészem! :)




Lilypie Third Birthday tickers