2011. április 29., péntek

rövid hét

Ma nem mentem bölcsibe, Mamánál vagyok! Délelőtt voltunk kint a játszótéren, most már biztos alszom már.
Az ilyen rövid heteket szeretem, kár hogy nincs ilyen sok egy évben.

Tegnap este rövidre vágta Apa a hajam s már a hajmosást is mondhatni, hogy szeretem, mert nem megy a szemembe a víz. Amíg mosta Apa a hajam végig ezt mondogattam, Nem megy a szemembe! :))))

2011. április 26., kedd

locsolkodás

Piros tojás
fehér nyuszi
Locsolásért jár egy puszi!

Tegnap is esett az eső! Délelőtt átmentünk Manci nénihez, majd Mamához ahol tojásokat kellett keresnem a lakásba. Ez nagyon jó ötlet volt Mama! :)
Jöttek Laciék is, majd délután Mónit és Csengét is meglocsoltam, majd következett Szilvi és Györgyike. Vandáék tegnap későn értek haza így őket ma locsolom meg...
Csaknem 1 kiló édességet gyűjtöttem....ki eszi ezt majd meg?

2011. április 25., hétfő

Balatonnál

Tegnap a Balatonon töltöttük a napunkat. Reggel indultunk, jött Mama és Anita is velünk. Itt Pesten még jó időben indultunk Siófokon viszont esett. Hála csak egy kis futó zápor volt, így amikor elállt kavicsokat dobáltam a vízbe, sétáltunk, hajókáztunk, ugráló váraztam, finomat ebédeltünk, nyuszikat simogattam, Bohóccal beszélgettem és Nyuszi lánnyal fényképeszkedtem.
Az ebéd nagyon finom volt s utána még 2 kakaós palacsintát is megettem. A hajókázáson elég hisztis voltam, mivel én fel-le akartam rohangálni, amit Apáék nem engedtek. Képzeljétek a Kapitány megengedte, hogy én vezethessen a hajót!
Fürödni is akartam a Balatonba, de Anya szerint azt majd csak nyáron lehet.
Nagyon jó kis napunk volt Siófokon, remélem hamarosan ismét megyünk.
Képek és videók hamarosan! :)

Épp hajókázunk

Anyával

Nézd Apa megsimogatom a nyuszit! :)

hármasban

nyuszival :)

Apával

a Balaton

hajóskapitány! :)

2011. április 23., szombat

Kellemes Húsvétot!


Mindenkinek kellemes Húsvétot kívánunk, a lányoknak sok sok locsolót, a fiúknak szép tojásokat! :)

Anya névnapja

Tegnap volt Anya névnapja!
Sok boldog névnapot kívánunk Anya!

2011. április 21., csütörtök

virág ültetés

Ma a bölcsiben a bölcsődék napja alkalmából virágot ültettünk. 1852. április 21-én nyitották meg az ország első bölcsődéjét Budapesten, a Kalap utcában.
Képek a virág ültetésről...:)






2011. április 19., kedd

pancsi a kis állatokkal

A délutáni játszótér után rám fért a fürdés. Bicikliztünk Vandával, majd cicákat néztük a szomszéd utcában s még kergetőztünk is.

Nagyon szeretek fürdés közben a legos állataimmal játszani. Ma is megfürdettem a lovacskát és a bocit! Ti mivel szoktatok pancsi közben játszani?


csobbanok :)



Lilypie Third Birthday tickers