Ma nem mentem bölcsibe, Mamánál vagyok! Délelőtt voltunk kint a játszótéren, most már biztos alszom már.
Az ilyen rövid heteket szeretem, kár hogy nincs ilyen sok egy évben.
Tegnap este rövidre vágta Apa a hajam s már a hajmosást is mondhatni, hogy szeretem, mert nem megy a szemembe a víz. Amíg mosta Apa a hajam végig ezt mondogattam, Nem megy a szemembe! :))))
2011. április 29., péntek
2011. április 26., kedd
locsolkodás
Piros tojás
fehér nyuszi
Locsolásért jár egy puszi!
Tegnap is esett az eső! Délelőtt átmentünk Manci nénihez, majd Mamához ahol tojásokat kellett keresnem a lakásba. Ez nagyon jó ötlet volt Mama! :)
Jöttek Laciék is, majd délután Mónit és Csengét is meglocsoltam, majd következett Szilvi és Györgyike. Vandáék tegnap későn értek haza így őket ma locsolom meg...
Csaknem 1 kiló édességet gyűjtöttem....ki eszi ezt majd meg?
fehér nyuszi
Locsolásért jár egy puszi!
Tegnap is esett az eső! Délelőtt átmentünk Manci nénihez, majd Mamához ahol tojásokat kellett keresnem a lakásba. Ez nagyon jó ötlet volt Mama! :)
Jöttek Laciék is, majd délután Mónit és Csengét is meglocsoltam, majd következett Szilvi és Györgyike. Vandáék tegnap későn értek haza így őket ma locsolom meg...
Csaknem 1 kiló édességet gyűjtöttem....ki eszi ezt majd meg?
2011. április 25., hétfő
Balatonnál
Tegnap a Balatonon töltöttük a napunkat. Reggel indultunk, jött Mama és Anita is velünk. Itt Pesten még jó időben indultunk Siófokon viszont esett. Hála csak egy kis futó zápor volt, így amikor elállt kavicsokat dobáltam a vízbe, sétáltunk, hajókáztunk, ugráló váraztam, finomat ebédeltünk, nyuszikat simogattam, Bohóccal beszélgettem és Nyuszi lánnyal fényképeszkedtem.
Az ebéd nagyon finom volt s utána még 2 kakaós palacsintát is megettem. A hajókázáson elég hisztis voltam, mivel én fel-le akartam rohangálni, amit Apáék nem engedtek. Képzeljétek a Kapitány megengedte, hogy én vezethessen a hajót!
Fürödni is akartam a Balatonba, de Anya szerint azt majd csak nyáron lehet.
Nagyon jó kis napunk volt Siófokon, remélem hamarosan ismét megyünk.
Képek és videók hamarosan! :)

Épp hajókázunk

Anyával

Nézd Apa megsimogatom a nyuszit! :)

hármasban

nyuszival :)

Apával

a Balaton

hajóskapitány! :)
Az ebéd nagyon finom volt s utána még 2 kakaós palacsintát is megettem. A hajókázáson elég hisztis voltam, mivel én fel-le akartam rohangálni, amit Apáék nem engedtek. Képzeljétek a Kapitány megengedte, hogy én vezethessen a hajót!
Fürödni is akartam a Balatonba, de Anya szerint azt majd csak nyáron lehet.
Nagyon jó kis napunk volt Siófokon, remélem hamarosan ismét megyünk.
Képek és videók hamarosan! :)
Épp hajókázunk
Anyával
Nézd Apa megsimogatom a nyuszit! :)
hármasban
nyuszival :)
Apával
a Balaton
hajóskapitány! :)
2011. április 23., szombat
2011. április 21., csütörtök
virág ültetés
2011. április 19., kedd
pancsi a kis állatokkal
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
