A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Cora. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Cora. Összes bejegyzés megjelenítése

2009. november 15., vasárnap

coraban




Tegnap délután kimentünk a Corába, mert ott van olyan kis kocsi amibe bele tudok ülni és még kormánya is van. Nagyon élveztem s még enni is tudtam, mivel minden félét lehetett kóstolni. Haza fele menet kerültünk, mamához mentünk el, mivel nem tudta hogy megyünk igazi meglepetés voltam neki. Anita is otthon volt.
Táncoltam, pakoltam, takarítottam. Hazafelé az autóban aztán bealudtam apáék nagy örömére, mert nem szeretik ha 7 óra felé néha néha az autóban elszundizom. :)

2009. október 25., vasárnap

9-10. fogam

Ma este fürdésnél anya kierőszakolta hogy benyúlhasson a számba, pedig nagyon nem akartam. Akkor érezte hogy alul már majdnem kint van, felül meg már megindult a 9-10. kis fogam. Rájött rögtön, miért voltam ma olyan másabb, miért aludtam csak egy órát, mert felsírtam s nem tudott visszaaltatni.
lefekvés előtt bekente nekem Dentinox-szal és kaptam Nurofen szirupot is, mert egy kicsit hőemelkedésem volt 7 órakor már nagyon fáradt voltam, apa kezében majdnem bealudtam, de aztán mégis 9 órakor sikerült elaludnom.
Ma értementünk a Corába a fényképekért, anya szétszedte kinek mennyit adunk, Manci néninek és Györgyikééknek be is vittük. Dominó nagyon nagy lett, már félek tőle, mert arcon nyalt, olyan magas mint én. Voltunk a Pólus Centerbe is, mivel ez van hozzánk a legközelebb ha venni szeretnénk valamit. kaptam is egy kabátot a játszótérre meg a kinti sétára, de olyan szép, hogy anya ezt is sajnálja.
Jó éjt nektek!
Lilypie Third Birthday tickers