A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Pólus. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Pólus. Összes bejegyzés megjelenítése

2009. október 25., vasárnap

9-10. fogam

Ma este fürdésnél anya kierőszakolta hogy benyúlhasson a számba, pedig nagyon nem akartam. Akkor érezte hogy alul már majdnem kint van, felül meg már megindult a 9-10. kis fogam. Rájött rögtön, miért voltam ma olyan másabb, miért aludtam csak egy órát, mert felsírtam s nem tudott visszaaltatni.
lefekvés előtt bekente nekem Dentinox-szal és kaptam Nurofen szirupot is, mert egy kicsit hőemelkedésem volt 7 órakor már nagyon fáradt voltam, apa kezében majdnem bealudtam, de aztán mégis 9 órakor sikerült elaludnom.
Ma értementünk a Corába a fényképekért, anya szétszedte kinek mennyit adunk, Manci néninek és Györgyikééknek be is vittük. Dominó nagyon nagy lett, már félek tőle, mert arcon nyalt, olyan magas mint én. Voltunk a Pólus Centerbe is, mivel ez van hozzánk a legközelebb ha venni szeretnénk valamit. kaptam is egy kabátot a játszótérre meg a kinti sétára, de olyan szép, hogy anya ezt is sajnálja.
Jó éjt nektek!

2009. október 18., vasárnap

Téli kabátom...:)

Már egy hetenézzük nekem a téli kabátokat, de hiába. A C&A-ban tetszett anyáéknak egy, de már mindegy is lett volna, hogy melyik, de sajnos a méretemben 86-os nem volt sehol. Így a hétem, mert már hideg volt overálban voltam kint.
Ma délután elmentünk a Pólusba ahol végre volt a méretemben aza kabi amit szerettek volna nekem. Sötét zöld, a kapucnija szőrös és a belsejében kivehető mellény van. Az elején egy kutya van, felírattal mentsük meg a Földet. Ezt kaptam mamától ajándékba a szülinapomra.
Lilypie Third Birthday tickers