Lsssan vége a Picuri nyereményjátéknak, amit a J&J indított.
Részletek:
Picuri Hűségprogram
- Johnson's Baby nyereményjáték
Feltétel: regisztrálj a hűségprogramra:
https://www.picuri.hu/regisztracio.php
Vásárolj bármilyen JOHNSON'S® BABY babaápolási termékeket bárhol Magyarországon és gyűjtsd a blokkokat a regisztráció után kapott blokkgyűjtő füzetben. Ha összegyűlt legalább 5.000 Ft értékű, akkor küldd be.
Kezdete: 2009. május 15.
Befejezés: 2009. december 31.
Sorsolás: 2010. január 22.
Cím: Grey Worldwide Hungary Kft. 1538 Budapest Pf. 466.
Nyeremény:
1 db 7 napos családi pihenés az alsópáhoki Kolping Hotelben****
1 db 4 napos családi pihenés az alsópáhoki Kolping Hotelben****
1 db 3 napos családi pihenés az alsópáhoki Kolping Hotelben****
50 db Life Guide kedvezménykártya
Megjegyzés: 2009.09.07-09.20-ig dupla Picuri pontok (Johnson's játék) a Rossmannban.
Garantált, választható ajándékok:
Testmagasság mérő: 20 pont
Frottír kiskendő etetéshez: 30 pont
Puha füles táska: 30 pont
Wellsoft babatakaró: 50 pont
Zsebes tartózsák: 50 pont
Baba hátizsák: 50 pont
Kincses láda: 70 pont
Pelenkázó táska és pelenkázó lap: 150 pont
2009. december 5., szombat
találkoztam a Mikulással
Ma délelőtt át kellett mennünk a Coopba anyával tejfölért. Anyu mindíg kivesz a kocsiból hogy eggyütt vásároljunk, s most is mentem a kosárhoz majd ahogy beértem ledöbbenve állva néztem a piros ruhás, fehér szakállú embert. Bátorított ott mindenki, hogy menjek oda hozzá, nyújtott feleém valami zörgő papírba csomagolt valamit, ami a szaloncukor, de azt még nem ismerem. De én nagyon meglepődtem, hisz a boltba ilyen alak eddig még nem volt, ki ez, miért néz engem ennyire? aztán csak elfogadtam egy szaloncukrot s mentem tovább anyával vásárolni.
2009. december 4., péntek
fürdés-pancsi
Imádom a vizet! Nyárom a strandon amikor párszor kimentünk nagyon jól éreztemmagam, de itthon a kádban is jó pancsizni. Vannak fürdős játékaim, hogy a fürdőszobában eltöltött idő még kellemesebb legyen, de a vízbe mindíg kérem a tusfürdőmet, a flakonnal.
Anyáék felváltva fürdetnek, apával jobban szeretek fürödni, akkor jó hosszan elnevedgélünk a kádban, s pancsizom s ütöm a vizet amíg apa is vizes nem lesz!:)
Anyáék felváltva fürdetnek, apával jobban szeretek fürödni, akkor jó hosszan elnevedgélünk a kádban, s pancsizom s ütöm a vizet amíg apa is vizes nem lesz!:)
2009. december 3., csütörtök
Vanda a kis barátnőm
Vandát egész kicsi korom óta ismerem, kb egy hónapos lehettem mikor először találkoztunk, akkor még mindketten a kocsinkba szunyókáltunk. Azóta már nagyok vagyunk s együtt sok sok csintalanságot elkövetünk.
Vanda 2 hónappal idősebb nálam, így ő tud egy két dolgot mutatni nekem, ő mutatta meg azt is, hogy másszunk fel a pelenkázóm alsó részéhez s hogy dobáljuk a pelusokat jobbra-balra. Én persze minden kis csintalanságra kapható vagyok, fiúból vagyok nem?
Vanda 2 hónappal idősebb nálam, így ő tud egy két dolgot mutatni nekem, ő mutatta meg azt is, hogy másszunk fel a pelenkázóm alsó részéhez s hogy dobáljuk a pelusokat jobbra-balra. Én persze minden kis csintalanságra kapható vagyok, fiúból vagyok nem?
Meningococcus 2-egészséges rendelésen
Tegnap anya csak annyit mondott, hogy korábban kell felkelnem, mert megyünk megnézzük a doktor nénit és a védőninit. A szuriról szó se volt, még anya sem tudta hogy kapni fogok. A jobb válamba kaptam s ahogy adoktor néni beszúrta bömbölni kezdtem és szúrós szemekkel néztem rájuk. Apa elvitt minket kocsival, haza meg egy kis kerülővel jöttünk busszal, így ott uzsonnáztam meg.
Kiderült, hogy fogzománc kopásom van, hiányom így szednem kell zymafluort 1 hónapig aztán 1 hónap szünet majd így váltakozva, amíg azt nem mondják most már elég lesz.
Este nagyon hisztis voltam, any mondogatta is, hpogy nem is a meningo ellen kaptam hanem ez valami hiszti injekció volt. De mostmár csak egy van hátra a 15 hónapos.
Kiderült, hogy fogzománc kopásom van, hiányom így szednem kell zymafluort 1 hónapig aztán 1 hónap szünet majd így váltakozva, amíg azt nem mondják most már elég lesz.
Este nagyon hisztis voltam, any mondogatta is, hpogy nem is a meningo ellen kaptam hanem ez valami hiszti injekció volt. De mostmár csak egy van hátra a 15 hónapos.
2009. december 2., szerda
Délelőtt Vanda, délután Dorina-játék, móka, kacagás
Szerencsés helyzetben vagyok, nekem udvarolnom sem kell, hozzám házhoz jönnek a csajok! :))))
Vanda délelőtt jött át hozzánk, délután pedig Dorina. Mindeketten nagyon szép lányok, körül vagyok véve lányokkal. A környékünkön sok a hozzám hasonló korú gyerek s rengeteg a lány, reméljük ez 16 év múlva is így lesz. :)
Jót játszottunk velük, megmutattam nekik milyen jól tudok már motorozni.
Tegnap olyan dolgokat kitaláltam játszás képp, anya csak fogta a fejét...
Miután Vandáék elmentek anya kitalálta süssünk valami sütit gyorsan, így kakós muffint készítettünk. Én is kavartam, segítettem ahol tudtam. Ennek egy tojás lett az ára, az bizony összetört, de a muffinok nagyon finomak lettek. :)
Hétfő este egy újabb dísz felkerült az ünnepekre hangolódás címmel, ezt is ana készítette. Nagyon meg akartam szerezni, de nem adta oda. Amikor a létrát behozta nagyon örültem, imádok a létrára felmászni s olyankor büszkén mondom a magamét.
Az egyik új szórakozásom a még bébi koromban használt kis kádamban való ücsörgés. A kádat anya a pelenkázó alatt tartja, és most rájöttem milyen jó móka lesz kis be szállni bele és ott ücsörögni egy kicsit. :)
Íme pár kép:
Vanda délelőtt jött át hozzánk, délután pedig Dorina. Mindeketten nagyon szép lányok, körül vagyok véve lányokkal. A környékünkön sok a hozzám hasonló korú gyerek s rengeteg a lány, reméljük ez 16 év múlva is így lesz. :)
Jót játszottunk velük, megmutattam nekik milyen jól tudok már motorozni.
Tegnap olyan dolgokat kitaláltam játszás képp, anya csak fogta a fejét...
Miután Vandáék elmentek anya kitalálta süssünk valami sütit gyorsan, így kakós muffint készítettünk. Én is kavartam, segítettem ahol tudtam. Ennek egy tojás lett az ára, az bizony összetört, de a muffinok nagyon finomak lettek. :)
Hétfő este egy újabb dísz felkerült az ünnepekre hangolódás címmel, ezt is ana készítette. Nagyon meg akartam szerezni, de nem adta oda. Amikor a létrát behozta nagyon örültem, imádok a létrára felmászni s olyankor büszkén mondom a magamét.
Az egyik új szórakozásom a még bébi koromban használt kis kádamban való ücsörgés. A kádat anya a pelenkázó alatt tartja, és most rájöttem milyen jó móka lesz kis be szállni bele és ott ücsörögni egy kicsit. :)
Íme pár kép:
2009. december 1., kedd
pár új játékom
A múlt hét játékokban gazdag volt, pedig még a Mikulás sem jött és még karácsony sincs.
Kaptam egy Playmobil-os rallis autót, nagyon szeretem a kerekeit szétszedni, a motorháztetejét felnyitogatni, aztán kaptam egy kicsi kis quadot, egy fa formaberakót és hogy a fürdés is jobb legyen vannak új fürdős játékaim is pancsi állatok. 2 db víziló és egy tengeri csillag ami egy kis gömbbe van zárva.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)










